yusufgul_makam

Kişisel Bilgiler:

1970 Yılında Ankara’da doğdu. Askerliğini Diyarbakır’da yaptı. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Öğrenim Durumu:

İlkokulu Mamak İlkokulu’nda, ortaokulu Balgat Ortaokulu’nda ve liseyi Balgat Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde bitirdi. Lisans Eğitimini Gazi Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi’nde tamamladıktan sonra Fatih Üniversitesi’nde Eğitim Yönetimi ve Denetimi alanında Yüksek Lisans eğitimini bitirdi.

Mesleki Geçmiş:

1991-2004 arasında Adana Yeşilevler Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’nde Elektrik öğretmeni ve müdür yardımcısı olarak, 2004-2006 arasında Ankara Mamak Ortaköy 80. Yıl Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde öğretmen olarak, 2006-2010 arasında Ankara Çankaya Dikmen Teknik ve Endüstri Meslek Lisesinde müdür yardımcısı olarak, 2010-2012 arasında MEB Bilgi İşlem Grup Başkanlığında Şube Müdür olarak, Aktif Eğitimciler Sendikasında Genel Teşkilatlanma Sekreteri olarak görev yaptı. MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü bünyesindeki Mesleki ve Teknik Açıköğretim  Okulu’nda müdür yardımcısı olarak görev yapmakta iken, Aktif Eğitimciler Sendikasının 29 Aralık 2013 tarihli Genel Kurulunda Genel Başkan Yardımcılığına (Teşkilatlanma) seçilmiştir.

Mesleki Eğitim, Sosyal Sorumluluk ve Proje Çalışmaları:

1997 yılında Milli Eğitim Bakanlığı’nca TUBİTAK’ta düzenlenen Bilgisayar Formatörü kursunu başarı ile tamamlamıştır. 2002-2004 yılları arasında Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Ağ Sistemleri Yöneticisi olarak çalışmıştır. Milli Eğitim Bakanlığı’nı temsilen birçok ülkede eğitim istatistikleri konulu toplantılara katılmıştır.

Genel Başkan Yardımcısı Yusuf GÜL iletişim formu

Scan me!
Scan this QR Code!

YUKARI